טיפול בחרדה cbt

אם יצא לכם אי פעם בעבר להתמודד עם אירועים מלחיצים ומאתגרים בחיים, אתם בוודאי יודעים עד כמה קשה להתמודד לבד. אבל מה קורה כאשר מדובר באנשים שסובלים מבעיות של חרדה אשר משפיעות על שגרת היומיום שלהם? כל שינוי קטן באורח החיים יוצר רמות גבוהות של חרדה ומחייב טיפול מסיבי בעזרת כל הגורמים וכל הכלים שעומדים לרשות המטופל. במידה בלתי מבוטלת, מצב כזה מחייב התערבות ואתם רוצים לבחור טיפול בחרדה CBT של מטפל מומחה בתחום על מנת להחזיר את החיים שלכם למסלולם ולקבל את הכלים החשובים כדי להרגיש בנוח עם המצב שלכם. זו היא בדיוק המיומנות של אנשי הצוות המקצועי של מרכז מרדכי קדוש מחנכים בקדושה, מגוון רחב מאוד של אפשרויות טיפול בהתאם למצב האישי שלכם.

טיפול בחרדה cbt בצורה נכונה

טיפול בחרדה CBT טיפול שמקורו בעולם ההתנהגותי. בתחום פסיכולוגיה יש טיפולים רגשיים רבים מאוד, אבל לא כולם מניבים את התוצאות שאתם רוצים לקבל, בגלל שקשה מאוד לשנות את ההתנהגות של אנשים. הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי הוא הטיפול אשר מוביל היום את עולם הפסיכולוגיה ומציע תובנות בנוגע להתנהגות ולקנות את המטופל בכל רגע נתון. המטרה העיקרית של הטיפול היא לרכוש כלים ומיומנויות במטרה לפעול בשגרה וגם בעת חירום, בכדי לאפשר לגוף להתמודד עם החרדה מתוך שליטה ולא מתוך פחד. זה בסדר לבקש עזרה בוודאי אם יש לכם קושי אמיתי, אבל אל תשכחו לבקש את העזרה מאיש המקצוע הנכון ביותר למשימה שיכול לסייע לכן מתוך ניסיון אמיתי בתחום.

טיפול cbt בחרדה חברתית

ההתמודדות עם חרדה היא התמודדות לאורך שנים. מה שאומר שהמטרה שלכם היא למצוא איש מקצוע איתו אתם יכולים לעבוד ולבנות אמון בנוגע על הפחדים והחששות הכי עמוקים ומאתגרים שלכם. זוהי העבודה המקצועית שלנו, אנשי מרכז מרדכי קדוש מחנכים בקדושה, ואנו עושים את כל המאמצים על מנת לאפשר לכם לשוחח בצורה גלויה ופתוחה על הפחדים שלכם, מתוך הבנת הצרכים ומתוך בניית אמון הדדי, יהיה הרבה יותר קל להתמודד עם הקושי וליצור את התנאים הנכונים להחלמה שלכם.

מאמרים נוספים
טיפול במשחק - Play Therapy

נועם, ילד מתוק בן 7, חכם ומוצלח בלימודיו אינו מצליח לתחזק קשרים חברתיים לטווח הרחוק....

קרא עוד
שיווק דיגיטלי